Miesięczniki

Format: A4
Liczba stron: 20
Autorzy:

  • Opóźnianie starzenia
  • Uroda
  • Profilaktyka i leczenie chorób
  • Substancje witalne
  • Suplementy
Czytaj online »

Dłuższe i zdrowsze życie

Różnorodne choroby potrafią skutecznie uprzykrzyć życie, a proces starzenia się ciała i umysłu może tylko potęgować dolegliwości. Niezdiagnozowane schorzenia mogą trwale odbić się na Twoim zdrowiu i z biegiem czasu przynieść poważne konsekwencje. Konsultacje z lekarzem to oczywiście podstawa, ale samodzielnie możesz zrobić wiele, aby pomóc sobie i wykorzystać również sprawdzone, naturalne metody i alternatywne terapie. W naszym miesięczniku znajdziesz pakiet porad i instrukcji, jak diagnozować choroby, leczyć je, a także korzystać z substancji witalnych i metod alternatywnych, tak aby być świadomym pacjentem w rozmowie z lekarzem. GRATISOWO wraz z prenumeratą otrzymasz książkę "Zdrowie bez leków".

Publikacja „Dłuższe i zdrowsze życie” jest tworzona przez ekspertów – lekarzy i praktyków, którzy na co dzień wykorzystują metody konwencjonalne i alternatywne, po to, aby przynieść ulgę swoim pacjentom. Dzięki publikacji masz szansę poznać ich zalecenia. W każdym kolejnym wydaniu „Dłuższego i zdrowszego życia” otrzymasz konkretne instrukcje i porady, jak samodzielnie i naturalnie opóźniać starzenie się ciała i umysłu na długie lata, a także kompleksowo dbać o urodę, sprawdzone wskazówki, jak diagnozować, leczyć i budować odporność na choroby powszechne, które mogą drastycznie obniżyć komfort życia, stając się świadomym pacjentem w rozmowie z lekarzem, jak również pogłębione analizy skuteczności konkretnych substancji witalnych wraz z informacjami dotyczącymi ich stosowania.

DLA KOGO:

- osoby walczące z procesem starzenia się ciała oraz dbające o zachowanie urody na długie lata,
- osoby poszukujące sprawdzonych metod profilaktyki, diagnozowania i leczenia chorób powszechnych i przewlekłych,
- wszyscy zainteresowani właściwościami leczniczymi i odżywczymi substancji witalnych, w tym witamin, minerałów, enzymów, prohormonów i wtórnych substancji roślinnych.

KORZYŚCI:

- poznasz metody na zachowanie zdrowia, urody i kondycji na długie lata,
- zabezpieczysz siebie i swoich bliskich przed najgroźniejszymi chorobami, takimi jak nowotwory, choroby autoimmunologiczne, choroby krążeniowe i wiele innych,
- otrzymasz wskazówki dotyczące stosowania wielu substancji witalnych, które często odgrywają kluczową rolę w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych.

Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz
 Zostań prenumeratorem publikacji

Dłuższe i zdrowsze życie

W ramach prenumeraty otrzymasz:
  • Comiesięczny dostęp do najnowszego numeru miesięcznika „Dłuższe i zdrowsze życie”
  • Pełen dostęp do instrukcji, porad eksperckich na portalu i w publikacjach tematycznych
  • Możliwość korzystania z multimediów, wybranych wideo-konsultacji i ebooków dostepnych na stronie Zdrowie w Praktyce

Zamów publikację

Znajdź nas na Facebook'u

Opinie naszych czytelników

wiper-pixel