Zdrowie w praktyce – najlepsza recepta dla Ciebie i Twoich bliskich

– Medycyna konwencjonalna
 Terapie alternatywne
– Naturalne leczenie i profilaktyka

 Przygotowaliśmy serwis, który przeznaczony jest dla osób dbających o zdrowie, pragnących zdobywać  naukowo  uzasadnione informacje medyczne oraz chcących połączyć zalety medycyny konwencjonalnej  z alternatywną.

W artykułach poruszamy ważne kwestie, takie jak działanie suplementów, witamin i minerałów w celu zapobiegania chorobom  i ich leczeniu, podajemy szczegółowe, często wzięte z życia codziennego, informacje o zastosowaniu, dozowaniu i dostępności środków i metod.

Skupiamy się na tym, co każdy chory i pasjonat zdrowia może zrobić samodzielnie, aby pomóc sobie w chorobie oraz poprawić komfort życia swojego i swoich bliskich.

Kim są nasi eksperci?

To zespół autorów i specjalistów składający się z uznanych lekarzy, naukowców ds. żywienia i biologii człowieka, a także naturopatów praktyków, gwarantujący niezawodność przekazywanych informacji. Dzięki nim możesz zapobiegać chorobom, przedłużać swoje życie i w zaawansowanym wieku cieszyć się zdrowiem lepszej jakości.

Firma

Zdwrowiewpraktyce.pl jest częścią Wiedza i Praktyka, jednego z największych wydawców branżowych w Polsce. Więcej informacji o nas znajdziesz tutaj.