Webinaria

Oczyść organizm z pasożytów – 7 naturalnych metod i przepisy ziołowe!Wideo-konsultacjaAutor:Joanna Brejecka-Pamungkas
  • choroby pasożytnicze
  • naturalne sposoby na zdrowie
  • pasożyty

Oczyść organizm z pasożytów – 7 naturalnych metod i przepisy ziołowe!

Krwawienie w jelitach, zapalenie opon mózgowych, nowotwory a nawet śmierć. Za to wszystko mogą być odpowiedzialne pasożyty. Czy masz pewność, że nie ma ich w Twoim organizmie? Zauważasz nawet sporadyczne, ale nagłe bóle brzucha, głowy czy objawy zmęczenia? Boisz się, że w Twoim ciele może zagnieździć się tasiemiec, owsik czy glista ludzka? Chcesz sprawdzić czy Twoje jelita i wątroba są bezpieczne.

Zobacz, jak rozpoznać objawy zarobaczenia organizmu. Miej pewność, że Ty i Twoje dzieci jesteście bezpieczni. Skorzystaj z porady dyplomowanej naturopatki i już teraz obejrzyj materiał wideo poświęcony odrobaczaniu z wykorzystaniem naturalnych metod i terapii pożywieniem. Podczas konsultacji:
  • poznasz zaskakująco długą listę chorób, które mogą mieć bezpośredni związek z zagnieżdżeniem się pasożytów w Twoim organizmie,
  • dowiesz się jak samodzielnie rozpoznać objawy zarobaczenia organizm – rozpoznasz szczególnie u dzieci, że coś jest nie tak!
  • otrzymasz wykaz metod diagnostycznych o różnym stopniu czułości, które należy wykorzystać odpowiednio do swojego stanu zdrowia,
  • poznasz aż 8 głównych dróg zakażenia pasożytami, które wiążą się z codziennymi czynnościami – sprawdź jak często musisz przeprowadzać profilaktyczne i doraźne odrobaczanie.
Joanna Brejecka-Pamungkas to dyplomowana naturopatka ze Stanów Zjednoczonych, dietetyczka holistyczna, terapeutka medycyny chińskiej, ziołolecznictwa ziół europejskich wg medycyny chińskiej, terapeutka Tuiny pediatrycznej i szkoleniowiec. Od blisko 8 lat prowadzi gabinet Natural Healing, gdzie kompleksowo zajmuje się wsparciem zdrowia całych rodzin, często zajmując się małymi pacjentami. Pracując z pacjentami posługuję się naukowymi metodami z zakresu medycyny naturalnej, ziołolecznictwa oraz dietetyki wg medycyny chińskiej. Prowadzi liczne warsztaty, m.in. Tuina pediatryczna czy Zdrowe dziecko. Nieustanie szkoli się w kraju i za granicą, poszerzając swoje kwalifikacje.
Wideo19,90 zł

Oceny i opinie klientów

Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz
Wideo19,90 zł

Jeśli posiadasz już konto w serwisie, zaloguj się

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła

Webinar

Oczyść organizm z pasożytów – 7 naturalnych metod i przepisy ziołowe!

Wideo19,90 zł

Opinie naszych czytelników

wiper-pixel