Najczęściej zadawane pytania

(Frequently Asked Questions) FAQ

 1. Czy muszę się zarejestrować na www.zdrowiewpraktyce.pl, by mieć dostęp do wszystkich porad ekspertów?
  Niektóre teksty, aby móc je przeczytać w całości, mogą wymagać zalogowania się do bezpłatnego konta. Trzeba także się zarejestrować, jeśli chcesz dodawać komentarze pod poradami lub pobierać ebooki.
 2. Zapomniałem hasła, co teraz?
  W takim przypadku należy pod polem logowania się kliknąć link „Nie pamiętasz hasła?”. Zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie po wprowadzeniu swojego adresu e-mail, kliknij w przycisk „Resetuj hasło”. Otrzymasz na swoją pocztę maila, w którym znajdziesz login i hasło.
 3. Co mogę pisać w komentarzach tekstów?
  Cieszymy się z każdego aktywnego uczestnictwa na naszym forum. Prosimy jedynie o przestrzeganie zwykłych zasad zachowania w takich miejscach oraz o zachowanie kultury osobistej. Prosimy o powstrzymywanie się od wstawiania treści reklamowych oraz spamu. Naturalnie nie tolerujemy treści dyskryminujących, rasistowskich czy pornograficznych. Prosimy również o niepublikowanie treści namawiających do zażywania narkotyków, używania broni czy gloryfikujących przemoc fizyczną.
 4. Czy mogę dodać artykuł z www.zdrowiewpraktyce.pl na blogu lub mojej stronie?
  Nie, nie zezwalamy na publikowanie naszych porad (nawet jeśli są Twojego autorstwa) na innych stronach czy blogach. Można jednakże wstawiać tam linki do tych porad.