Księgarnia

Lecznicza Moc Ajurwedy. 21-dniowa kuracja na wzmocnienie układu krążenia, pobudzenie umysłu i odmłodzenie skóry
  • ajurweda
  • medytacja
  • metody holistyczne
  • metody naturalne
  • oddychanie
  • zdrowe odżywianie

Lecznicza Moc Ajurwedy. 21-dniowa kuracja na wzmocnienie układu krążenia, pobudzenie umysłu i odmłodzenie skóry

Ajurweda to najstarsza nauka o zdrowiu, która istnieje już od ponad 5000 lat. Stworzyła ona podwaliny medycyny chińskiej, tybetańskiej oraz egipskiej. Nadrzędnym celem Ajurwedy jest długie życie bez zachorowań. Jednocześnie chodzi o całkowite zdrowie fizyczne, umysłowe oraz psychiczne.

W tej książce autorka opisuje starą, a właściwie prastarą wiedzę. Po wprowadzeniu jej w życie i wpuszczeniu jej do codzienności każdy może zyskać na poprawie swojego zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Dlaczego musimy kierować się tak starą wiedzą? Żyjemy w nowoczesnym świecie, którym rządzą technologia i badania. A mimo to nie udało nam się powstrzymać chorób serca i naczyń krwionośnych, które są najczęstszą przyczyną śmierci, ani zminimalizować skutków demencji. Dzięki Ajurwedzie można także aktywnie przeciwdziałać procesom starzenia się organizmu, co znajdzie bezpośredni wyraz w odmłodzeniu skóry i poprawie witalności. Ajurweda postrzega człowieka jako indywidualną jednostkę. Rozwijamy się, jesteśmy mądrzy, dbamy o zdrowie, a mimo to każdy jest inny. To dlatego każdy z nas potrzebuje innych środków, a w szczególności potrzebuje indywidualnego sposobu odżywiania. Chodzi tu głównie o intelekt. To on, wraz z naszą wolą decyduje, czy pozwolimy, by nasze życie zmieniło się na lepsze. 

Co zyskasz?

Ten przewodnik poprowadzi cię przez 21-dniową kurację. Stan, w jakim teraz jesteś, nie ma znaczenia. Jeśli będziesz trzymać się zaleceń, poczujesz się znacznie lepiej. 21-dniowa kuracja podzielona jest na fazy. Początkowo wszystko kręci się wokół głębokiego wewnętrznego oczyszczenia, czyli detoksykacji. Wtedy ciało, umysł i dusza odbudowują się i ożywiają. Zobaczysz to na własne oczy i poczujesz na własnej skórze!

 

Druk59,90 zł

Oceny i opinie klientów

Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz

Książka

Lecznicza Moc Ajurwedy21-dniowa kuracja na wzmocnienie układu krążenia, pobudzenie umysłu i odmłodzenie skóry

Druk59,90 zł

Opinie naszych czytelników

wiper-pixel