Księgarnia

Kompendium cukrzyka. Jak zrozumieć i samodzielnie leczyć cukrzycęAutorzy: Dr med. Rainer Limpinsel
  • cukrzyca
  • dieta diabetyka
  • Leczenie cukrzycy

Kompendium cukrzyka. Jak zrozumieć i samodzielnie leczyć cukrzycę

W publikacji każdy diabetyk z typem 2 tej choroby znajdzie kompleksowe informacje o przyczynach cukrzycy. Podczas lektury dowie się wszystkiego, co – jako cukrzyk – powinien sam wiedzieć o swojej dolegliwości, o życiu z cukrzycą i codziennej walce z tą chorobą.

Ten unikalny poradnik w kompleksowy i przystępny sposób demaskuje oblicze tej podstępnej choroby. Pierwsza część kompendium pomoże zrozumieć cukrzycę, z drugiej czytelnik dowie się, jakie są metody jej leczenia, a trzecia podpowie, jak samodzielnie, aktywnie i naturalnymi sposobami można wyleczyć swoją chorobę. Po raz pierwszy w sprzedaży znalazła się książka, dzięki której każdy może zrozumieć cukrzycę i wdrożyć plan samoleczenia. Kluczem do sukcesu jest język publikacji - wprowadzony podział na moduły pisane prostym językiem, moduły pisane językiem bardziej fachowym, ale obrazowym i pozbawionym specjalistycznych pojęć, oraz moduły dodatkowe pisane językiem naukowym dla tych, którzy o chorobie wiedzą już bardzo dużo, ale szukają nadal nowych informacji na jej temat, a także chcą rzeczowo rozmawiać ze swoim lekarzem.

Po lekturze tej książki każdy diabetyk będzie miał kompleksową wiedzę na temat cukrzycy typu 2, metod jej leczenia oraz sposobów na aktywną walkę z tą chorobą. Otrzyma również szereg przepisów oraz 7-tygodniowy plan, który pomoże wdrożyć zalecenia autora - lekarza, który wyleczył swoją cukrzycę - w swoje codzienne nawyki.

Druk59,90 zł

Oceny i opinie klientów

Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz

Książka

Kompendium cukrzyka

Druk59,90 zł

Opinie naszych czytelników

wiper-pixel