Księgarnia

Jak zminimalizować ryzyko zawału serca. 12-tygodniowy program
  • nadciśnienie tętnicze
  • serce
  • zawał serca

Jak zminimalizować ryzyko zawału serca. 12-tygodniowy program

"12-tygodniowy program. Jak zminimalizować ryzyko zawału serca" - to całkowicie nowatorska koncepcja. Jeżeli chorujesz na serce lub chcesz zadbać o skuteczną profilaktykę, ta książka będzie Ci towarzyszyć w dostosowaniu każdego dnia do wymogów zdrowego serca.

„12-tygodniowy program. Jak zminimalizować ryzyko zawału serca” pokazuje dokładnie, na co należy uważać po usłyszeniu diagnozy „choroba serca” i co zmienić w swoim życiu. Przestawisz się dzień po dniu, miesiąc po miesiącu na tryb „życie dla zdrowego serca” bez błądzenia pośród zbyt wielu zaleceń i rad. Zmotywujemy Cię, krok po kroku, do poczynienia niezbędnych zmian. Z „12-tygodniowym programem. Jak zminimalizować ryzyko zawału serca” przekonasz się, że prowadzenie trybu życia dobrego dla serca jest proste i nie oznacza rezygnacji z radości życia. Z chorobą serca możesz również żyć długo i aktywnie. Mimo że choroba serca oznacza konieczność dokonania zmian, dalej będziesz mógł prowadzić normalne, aktywne życie. Dzięki nowatorskiej koncepcji książki „12-tygodniowy program. Jak zminimalizować ryzyko zawału serca” osiągniesz ten cel!

Dla kogo jest ta książka?

Książka będzie przydatna dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje serce i utrzymać je w dobrej kondycji. I obojętnie, czy będzie to osoba zdrowa, która pragnie uchronić się przed chorobami serca, czy ktoś, kto właśnie się z nimi zmaga. Porady tu zawarte mogą być stosowane w trakcie leczenia lub po jego zakończeniu. Mogą też służyć jako wsparcie w czasie rehabilitacji, kiedy trzeba się nauczyć, jak zdrowo żyć po zawale.

Druk39,90 zł

Oceny i opinie klientów

Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz

Książka

Jak zminimalizować ryzyko zawału serca, 12-tygodniowy poradnik

Druk39,90 zł

Opinie naszych czytelników

wiper-pixel