Księgarnia

Jak zachować sprawny umysł przez całe życie. PAKIET: Część I: Nie pozwól swojej głowie się zestarzeć. Część II: Proste ćwiczenia mózgu na każdy dzieńAutorzy:Dana Haralambie
  • koncentracja uwagi
  • pamięć
  • sprawny umysł

Jak zachować sprawny umysł przez całe życie. PAKIET: Część I: Nie pozwól swojej głowie się zestarzeć. Część II: Proste ćwiczenia mózgu na każdy dzień

Jesteś bystra, jesteś błyskotliwy? Jak długo uda Ci się utrzymać intelektualną sprawność? Tak długo, jak zechcesz! Któż nie chciałby przez całe życie czuć się młodo i zachować zdrowie mentalne? Korzystać ze wszystkich umiejętności, jakie nabył w trakcie całego życia? Pamiętać wszystko, co ważne? Nie zapominać dat, adresów, nazw. Czerpać nabytą wiedzę bez wysiłku – i oczywiście tak samo łatwo, mimo upływających lat, uczyć się nowych rzeczy? Sądzimy, że nie jest to możliwe, przecież wiek ma swoje ograniczenia… ale poczekaj: czy naprawdę tak jest?

Starzeć się wcale nie oznacza działać automatycznie, chaotycznie, być roztargnionym i zapominalskim. Współczesna nauka, w tym najnowsze badania z dziedziny neurologii pokazują nam, że w każdym wieku człowiek może osiągać nadal fascynujące rezultaty w umiejętnościach poznawania, zapamiętywania czy kreowania. Uświadamiają one, że sposób w jaki się starzejemy i jak tracimy lub rozwijamy swoją kondycję psychiczną, jest w dużej mierze zależny od nas samych: od trybu życia i stosunku do wszystkiego, co nowe i co jest w naszym otoczeniu.

W książce publikujemy najnowszą wiedzę o procesach zachodzących w mózgu, popartą badaniami oraz przede wszystkim liczne praktyczne ćwiczenia, które będą nieocenioną pomocą w codziennej pracy nad zachowaniem sprawnego umysłu i doskonałej koncentracji na całe życie!

MOŻESZ NA WIELE SPOSOBÓW WPŁYNĄĆ NA SWOJĄ SPRAWNOŚĆ UMYSŁOWĄ. POMOGĄ CI W TYM NASZE PRAKTYCZNE ĆWICZENIA.

Druk79,90 zł

Oceny i opinie klientów

Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz

Książka

Jak zachować sprawny umysł przez całe życie. Pakiet: cz. I i II

Druk79,90 zł

Opinie naszych czytelników

wiper-pixel