Księgarnia

Jak za pomocą witamin uchronić się przed chorobami cywilizacyjnymiAutorzy:dr Ulrich Fricke
  • choroby cywilizacyjne
  • leczenie chorób
  • substancje witalne
  • witaminy i minerały

Jak za pomocą witamin uchronić się przed chorobami cywilizacyjnymi

Naukowo dowiedziono, że niedobory konkretnych substancji witalnych mogą sprzyjać powstawaniu poważnych chorób, takich jak: zawał serca, udar, osteoporoza, cukrzyca, artroza, choroba Alzheimera czy rak. Z drugiej strony, choroby te można łatwo zwalczać właściwymi substancjami witalnymi, umiejętnie dobranymi i włączonymi do codziennej diety. W tej książce przeczytasz, jak za pomocą konkretnych witamin, składników mineralnych, a także określonych substancji chronić się przed najpopularniejszymi i najgroźniejszymi chorobami cywilizacyjnymi.

Żyć długo i w zdrowiu bez zażywania leków? Również Tobie może się to udać, jeżeli odkryjesz tajemnice medycyny ortomolekularnej. Zatem dlaczego zwalczać choroby i dolegliwości, stosując silne leki, jeżeli można łagodzić objawy, leczyć się i zapobiegać starzeniu, używając zdecydowanie łagodniejszych środków, witamin, minerałów i naturalnych substancji witalnymi. 

Nasze porady opierają się na najnowszych naukowych odkryciach z dziedziny badań nad witaminami. Ponadto wszystkie medyczne informacje są wyjaśnione w sposób przejrzysty. Dzięki temu dowiesz się, w jakich sytuacjach należy dostarczać organizmowi więcej substancji witalnych. Przejrzyste tabele pokazują, które produkty spożywcze zawierają szczególnie dużo witamin. W specjalnych ramkach ze wskazówkami znajdziesz ważne porady dotyczące właściwego przyjmowania preparatów zawierających substancje witalne oraz informacje, które środki są korzystne cenowo.

Dzięki książce:

  • dowiesz się, w jakich sytuacjach i przy jakich schorzeniach należy dostarczać organizmowi określonych substancji witalnych,
  • zyskasz przejrzyste tabele pokazujące, które produkty spożywcze zawierają szczególnie dużo konkretnych substancji niezbędnych w ramach profilaktyki i procesu leczenia,
  • w specjalnych ramkach ze wskazówkami znajdziesz ważne porady dotyczące właściwego przyjmowania preparatów zawierających witaminy, składniki mineralne i substancje witalne – przypisane do konkretnych schorzeń i dolegliwości.
Druk49.90 zł

Oceny i opinie klientów

Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz
Druk49.90 zł

Książka

Jak za pomocą witamin uchronić się przed chorobami cywilizacyjnymi

Druk49.90 zł

Opinie naszych czytelników

wiper-pixel