Księgarnia

Jak za pomocą witamin uchronić się przed chorobami cywilizacyjnymiAutorzy:dr Ulrich Fricke
  • choroby cywilizacyjne
  • leczenie chorób
  • substancje witalne
  • witaminy i minerały

Jak za pomocą witamin uchronić się przed chorobami cywilizacyjnymi

Naukowo dowiedziono, że niedobory konkretnych substancji witalnych mogą sprzyjać powstawaniu poważnych chorób, takich jak: zawał serca, udar, osteoporoza, cukrzyca, artroza, choroba Alzheimera czy rak. Z drugiej strony, choroby te można łatwo zwalczać właściwymi substancjami witalnymi, umiejętnie dobranymi i włączonymi do codziennej diety. W tej książce przeczytasz, jak za pomocą konkretnych witamin, składników mineralnych, a także określonych substancji chronić się przed najpopularniejszymi i najgroźniejszymi chorobami cywilizacyjnymi.

Żyć długo i w zdrowiu bez zażywania leków? Również Tobie może się to udać, jeżeli odkryjesz tajemnice medycyny ortomolekularnej. Zatem dlaczego zwalczać choroby i dolegliwości, stosując silne leki, jeżeli można łagodzić objawy, leczyć się i zapobiegać starzeniu, używając zdecydowanie łagodniejszych środków, witamin, minerałów i naturalnych substancji witalnymi. 

Nasze porady opierają się na najnowszych naukowych odkryciach z dziedziny badań nad witaminami. Ponadto wszystkie medyczne informacje są wyjaśnione w sposób przejrzysty. Dzięki temu dowiesz się, w jakich sytuacjach należy dostarczać organizmowi więcej substancji witalnych. Przejrzyste tabele pokazują, które produkty spożywcze zawierają szczególnie dużo witamin. W specjalnych ramkach ze wskazówkami znajdziesz ważne porady dotyczące właściwego przyjmowania preparatów zawierających substancje witalne oraz informacje, które środki są korzystne cenowo.

Dzięki książce:

  • dowiesz się, w jakich sytuacjach i przy jakich schorzeniach należy dostarczać organizmowi określonych substancji witalnych,
  • zyskasz przejrzyste tabele pokazujące, które produkty spożywcze zawierają szczególnie dużo konkretnych substancji niezbędnych w ramach profilaktyki i procesu leczenia,
  • w specjalnych ramkach ze wskazówkami znajdziesz ważne porady dotyczące właściwego przyjmowania preparatów zawierających witaminy, składniki mineralne i substancje witalne – przypisane do konkretnych schorzeń i dolegliwości.
Druk49,90 zł

Oceny i opinie klientów

Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz

Książka

Jak za pomocą witamin uchronić się przed chorobami cywilizacyjnymi

Druk49,90 zł

Opinie naszych czytelników

wiper-pixel