Kuracja detoksykacyjna nie tylko dla cukrzyków

w zaledwie kilka dni odmień swoje życie!
Data: 2017-11-27 r.
Ocena:

Nazywam się Rainer Limpinsel , jestem lekarzem i byłym cukrzykiem. W sierpniu 2008 roku w naturalny sposób wyleczyłem się z cukrzycy. Wcześniej byłem pacjentem przyjmującym insulinę, którego zdiagnozowany poziom HbA1c wynosił 14,1%. Wtedy to zdecydowałem się na przeprowadzenie 3-tygodniowej kuracji detoksykacyjnej. Od tego czasu nie potrzebuję żadnych leków, a mój poziom (...)

Witaminy i minerały

jak wspomóc leczenie i nawet 6-krotnie zwiększyć́ szansę wyjścia z najcięższej choroby
Data: 2017-11-27 r.
Ocena:

Stosowanie substancji witalnych, witamin, minerałów i wielu substancji pochodzenia naturalnego, to potężna broń zarówno w profilaktyce, jak i leczeniu różnych chorób. Przygotowaliśmy poradnik, w którym skupiamy się̨ wyłącznie na tym, co medycyna ortomolekularna (a więc medycyna wykorzystująca prozdrowotne właściwości substancji witalnych) może zrobić́ dla zdrowia każdego z nas, jak działają̨ wspomniane (...)

Zdrowe plecy dzięki „super jedzeniu”

Co jeść, aby utrzymać sprawność i zapobiegać bólowi
Data: 2017-07-21 r.
Ocena:

Jesteś tym, co jesz” – to na pewno nie jest pusty frazes. Dieta wpływa znacząco na stan zdrowia – a szczególnie na zdrowie Twoich pleców. Gdy w Twoim pożywieniu zabraknie ważnych składników odżywczych, może to spowodować przyspieszoną utratę masy kostnej, co odbije się na Twoim kręgosłupie. Brak ważnych składników odżywczych może też (...)

Anti-Aging, czyli Twoje własne źródło młodości

Jak samodzielnie dzień po dniu opóźniać starzenie się ciała i umysłu
Data: 2017-06-22 r.
Ocena:

Źródło młodości istnieje. Wszystko, czego potrzebujesz jest w Tobie. Musisz jednak wiedzieć, jak z tego skorzystać i jak uruchomić w swoim organizmie odpowiednie mechanizmy przeciwstarzeniowe. Od Twojego stylu życia, nastawienia do codzienności, właściwego odżywiania i pomocnych zabiegów zależy, jak szybko tyka Twój zegar biologiczny. Kilka trików i małe wspomaganie są (...)

Poziom cukru pod kontrolą

Jak zjeść poza domem bez szkody dla zdrowia
Data: 2017-05-16 r.
Ocena:

Wielu cukrzyków przeżywa rozterki chcąc (lub musząc) zjeść coś poza domem. Nie wiedzą bowiem, jak to, co zjedzą wpłynie na poziom cukru we krwi. I właśnie dlatego warto sięgnąć po ten specjalny raport, zawierający wskazówki i triki, które wiążą się z problemem jedzenia „na mieście“. W e-booku znajdą Państwo wiele ważnych (...)

Homeopatia

może być pierwszą pomocą w sytuacjach krytycznych
Data: 2017-05-16 r.
Ocena:

Medycyna ratunkowa z użyciem środków homeopatycznych? Czasem nie możemy sobie wyobrazić, że coś takiego jest możliwe albo wręcz uważamy takie połączenie za niebezpieczne. Otóż to nieprawda! W specjalnym Poradniku znajdą Państwo wskazówki, co należy wiedzieć, jako medyczny laik, aby także w przypadku ostrych i nagłych problemów zdrowotnych zapobiec większej katastrofie (...)

Akupresura

Twoje dłonie mogą uśmierzyć ból i zwalczać choroby zwyrodnieniowe stawów
Data: 2017-05-16 r.
Ocena:

Podobnie jak akupunktura, również akupresura jest częścią tradycyjnej medycyny chińskiej. Z powodu znacznych sukcesów w leczeniu, obie te metody cieszą się coraz większą popularnością na Zachodzie. Akupresura ma jedną istotną zaletę: można ją praktykować samodzielnie w domu, a jak to robić – dowiecie się Państwo z naszego Poradnika! Poznaj powody, dla (...)

Chora tarczyca – jak samodzielnie rozpoznać problem i świadomie wybrać leczenie

Data: 2017-05-15 r.
Ocena:

Często zdarza się, że bez powodu czujemy się  wykończeni i zmęczeni lub ciągle rozdrażnieni. W takiej sytuacji należy niezwłocznie zbadać swoją tarczycę! Gdy pojawia się choroba, cierpi w równej mierze ciało i dusza. Ponadto brak jodu jest najczęstszą przyczyną nieprawidłowej produkcji hormonów. Leczenie jest niestety tak skomplikowane, że wielu lekarzy (...)

Terapia nowotworów w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej – ważne wsparcie dla medycyny konwencjonalnej

Data: 2017-05-15 r.
Ocena:

Zdiagnozowanie nowotworu jest szokiem dla chorego i jego otoczenia. Nadzieja przeplata się ze strachem, pojawia się poczucie bezradności, chory powierza swoje zdrowie lekarzom. Okazuje się jednak, że samemu można zrobić wiele, aby z choroby wyjść zwycięsko. TMC dostarcza kilka sensownych możliwości leczenia, stanowiących doskonałą terapię uzupełniającą dla cierpiących na nowotwór (...)

Pilates

Cudowna broń do walki z wysokim poziomem cukru we krwi
Data: 2017-04-05 r.
Ocena:

Trenując Pilates ćwiczymy przede wszystkim mięśnie głębokie, które leżą bezpośrednio przy kręgosłupie  i stawach. Ciało staje się silniejsze i elastyczniejsze. Im silniejszy organizm, tym więcej kalorii zużywamy podczas spoczynku. W dłuższej perspektywie czasu następuje utrata masy ciał. Każdy gram mniej przynosi lepszy poziom cukru we krwi. Pilates jako kompleksowy trening (...)