Borelioza – możesz z nią wygrać

Anna  Gardyniak

Anna Gardyniak

20.05.2019 r.
Borelioza – możesz z nią wygrać

„Borelioza – możesz z nią wygrać” to temat przewodni 49. Targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”, które 22-23-24 marca odbędą się w Katowicach. To największa tego typu impreza w Europie, która promuje zdrowy tryb życia, profilaktykę, medycynę naturalną. To około 10 tys. zwiedzających i 200 wystawców z całego świata.

W Katowicach o boreliozie

  Rocznie w Polsce mamy do czynienia z nawet 10-13 tys. oficjalnie odnotowanymi przypadkami zachorowań na boreliozę. Słowem: prawdziwa plaga! Niestety z roku na rok ich przybywa. Dlatego podczas 49. Targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury” opowiemy o tym, jak uniknąć kontaktu z kleszczem, a jeśli już do niego dojdzie, jak skutecznie poradzić sobie z chorobą.

Borelioza, zwana też chorobą z Lyme, to oszust, jakich mało! Udaje wiele innych schorzeń, m.in. stwardnienie rozsiane, chorobę Parkinsona, problemy z sercem. Jej objawy to: od bólów kostno-stawowych i zapaleń stawów, mięśni i ścięgien, przez zapalenia opon mózgowych, porażenia i zapalenia nerwów, po zapalenie mięśnia sercowego, stany chronicznego wyczerpania i objawy psychiatryczne. Wielu zakażonych leczy się na inne schorzenia, nie mając pojęcia, że przyczyną ich kłopotów są krętki.

W marcu podczas 49. Targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury” borelioza to temat główny, ale nie jedyny. Zaprosiliśmy do Katowic najlepszych z najlepszych w zakresie medycyny naturalnej i konwencjonalnej. To m.in. prof. Walentyna Burkowa, prof. Zbigniew Królicki, dr Piotr Kołacz, Zbigniew T. Nowak. Mam nadzieję, że przyjmiecie Państwo nasze zaproszenie. Szczegóły na portalu medycyny naturalnej grella.pl.

Słowa kluczowe:
boreliozachorobakleszcz

Znajdź nas na Facebook'u

Opinie naszych czytelników

wiper-pixel